KËLCYRË- Lëvizja Socialiste për Integrim ka marrë sot drejtimin për Këshillin bashkiak në Këlcyrë.

Kreu i këtij këshilli u zgjodh Pëllumb Rokaj, ndërsa në krye të Këshillit të Qarkut u zgjodh Drini Ducka, edhe ky përfaqësues i LSI.

Sakaq, në ceremoninë e konstitutimit ishte i pranishëm dhe deputeti Spartak Braho.
(ed.me/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: