Recete nga znj Eneida
Përbërësit

200 gr makarona
3 lugë salcë tartufi
200 ml pana
2 lugë gjalpë
4 kërpudha mesatare
1 qepë të kuqe
3 lugë galetë
Kripë/Piper të zi
Vaj ulliri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: