Recete nga znj Eneida

300 gr makarona
2 konserva peshku ton
1 qepë të thatë
2 thelpinj hudhra
100 ml verë të bardhë
Një dorë ullinj në feta
1 lugë kaperi
1 lugë lëng limoni
Lëkurën e limonit
Vaj ulliri
Kripë/ Piper të zi

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb