Edhe pse Wanda ka njoftuar divorcin nga Icardi, sulmuesi argjentinas duket se nuk po e pranon diçka të tillë. Në profilin e tij në Instagram, sulmuesi Icardi ka shpërndarë një foto ku shihet duke puthur Wanda Narën. Argjentinasi, tashmë pjesë e  Galatasaray, ka çaktivizuar komentet.

Vlen të theksojmë se ky vit ka qenë mjaft i vështirë për të dyja palët. Ka patur akuza për tradhëti si nga bukuroshja e njohur, ashtu edhe nga futbollisti. Fundi i hidhur erdhi vetëm pak ditë më parë, kur Wanda bëri të ditur ndarjen.

Fe
Fe

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb