Mozzik dhe partnerja e tij Loredana Zefi, prej disa ditësh ndodhen në Dubai, ku po shijojnë pushimet.

Por edhe pse larg atdheut, ata kanë gjetur një mënyrë unike për të uruar 13-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës. Mozzik ka publikuar disa imazhe në “Instastory”, ku shfaqet i mbështjellë me flamurin e UÇK-së ndërkohë shkruan: “Urime Kosova ime e dashur”.

Po ashtu edhe Loredana ka postuar foto ku shfaqet me të njëjtin flamur dhe postimet i ka shoqëruar me këngë patriotike.

Duket se dy reperët e njohur kanë ditur se Pavarësinë e Kosovës do e festonin në Dubai dhe kanë qenë të përgatitur duke marrë me vete edhe flamurin e UÇK-së, për të realizuar fotot më të veçanta.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb