KORÇË

Kanë arritur në Korçë materialet zgjedhore në KZAZ-të e bashkisë së Korçës. Gazetarja Lorena Kodra raportoi për “BalkanWeb” se materialet zgjedhore u transportuan nga mjete të ushtrisë dhe policisë së Korçës.


Materialet zgjedhore janë vendosur në dy KZAZ, atë 72 dhe 73 në Korçë e gjithashtu edhe në KZAZ-në e Maliqit. Deri tani nuk ka pasur protesta apo probleme dhe procesi ka vijuar i qetë.Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb