Dalin zbuluar format e para rrumbullake të dukeshës së Sussex shtatzënë.

Meghan Markle e cila ndodhet në Australi së bashku me princin Harry buzëqesh dhe shtrëngon për dore bashkëshortin.

Të dy shkëmbejnë shikime të ëmbla dhe kujdesje të vazhdueshme.

Të dashuruar dhe të lumtur Meghan dhe Harry ndodhen në udhëtimin e tyre të parë zyrtar çift.

Ja një galeri me foto nga vizita e tyre.
(da.xha/BalkanWeb)

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb