Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka zgjedhur që ta kalojë këtë ditë larg politikës, ndërsa e ka nisur këtë ditë me një fotot të veçantë, ku shfaqet bashkë me bashkëshorten e tij, Monika Kryemadhin dhe një vogëlushe të vogël.

Përmes një postimi në ‘Facebook’, Meta i uron ndjekësve një fundjavë të mbarë.

“Së bashku me Monikën dhe Lurën ju urojmë një fundjavë të mbarë!”, shkruan Meta.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: