Presidenti Ilir Meta ka pritur sot në Presidencë një grup fëmijësh të shkollave të ndryshme të vendit.

Meta publikon foto me fëmijët nga shkallët e Presidencës, ndërsa thekson se në këtë ditë pranverore ata e zbukuarn edhe më shumë institucionin e Kreut të Shtetit.

“Në këtë ditë kaq të bukur pranverore, Presidenca u zbukurua sot edhe më shumë, nga vizita e një grupi fëmijësh të shkollave të ndryshme të vendit, që i mikprita në kuadër të një programi të tyre për njohjen e institucioneve të larta të shtetit shqiptar. 💐☀️🇦🇱”, shkruan Meta.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb