Në kuadër të mirëmbajtjes së kabinave ditën e nesërme në disa zona në kryeqytet do të ndërpritet energjia elektrike.

Konkretisht energjia elektirke do të ndërpritet nga ora 09:00 deri në 17:00 për këto zona: Rruga “Krist Maloki” pallati “Santara”, rruga ‘Irfan Tomini’, rruga “Rrapo Hekali”, rruga ‘”Besim Alla”.

 

Njoftimi i OSHEE

Pershendetje/Njoftim për abonentët #Tiranë

Stakim,  25 gusht

Në kuadër të investimit që po kryhet nga OSSH për mirëmbajtjen e kabinave, nesër 25 gusht, gjatë intervalit kohor 09:00-17:00 do të stakohet energjia pjesërisht në këto zona në Tiranë:

Pjesërisht: Rruga “Krist Maloki” pallati “Santara”, rruga ‘Irfan Tomini’, rruga “Rrapo Hekali”, rruga ‘”Besim Alla”

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: