Rruga Kardhiq-Delvinë është përfshirë nga mjegulla e dendur, duke u kthyer në një rrezik për qarkullimin e automjeteve. Sakaq moti i keq prej orësh ka përfshirë vendin.

Më herët u raportua se disa rrugë në qytetin e Lezhës ‘u përmbytën’, ndërsa disa banorë në pallate mbetën të bllokuar.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb