Arbenita Ismajli është njëra nga modelet më të kërkuara shqiptare me karrierë në Angli.

Ajo tashmë prej kohësh është zhvendosur në Kosovë për shkak të jetës personale, pasi dihet se është e martuar me reperin Fero dhe kanë bashkë një vajzë.

Neymar 10
Neymar 10

Duke qenë se shquhet për linjat trupore dhe bukurinë natyrale, ylli nga Maqedonia duket se ka rënë në sy edhe të futbollistëve të huaj.

Arbenita
Arbenita

Arbenita së fundmi ka publikuar një video në TikTok, ku ka zbuluar mesazhin që ka marrë nga Neymari në Instagram, por që e fshiu menjëherë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli)

Ylli brazilian i kishte dërguar një ‘emoji’, por që nuk kishte marrë ndonjë përgjigje nga Ismaili.

Modelja prej disa vitesh është në lidhje dashurie me artistin gjilanas. Ata u martuan në vitin 2020 dhe një vit më pas mirëpritën vajzën, Ninën.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb