Një aksident është regjistruar sot në mbrëmje në Elbasan, ku një person ka mbetur i plagosur. Ngjarja ndodhi rreth orës 19: 20, në lagjen Emin Matraxhiu.

Burime zyrtare nga policia bënë me dije se motomjeti me drejtues shtetasen I. E., 32 vjeçe, ka aksidentuar biçikletistin, shtetasin K. S., 33 vjeç.

Për pasojë është dëmtuar shtetasi me inicialet K. S., i cili ndodhet jashtë rrezikut për jetën.
Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb