Një bodybuilder nga Kazakistani ka habitur botën pasi është martuar me kukullën e tij të quajtur Margo. Yuri Tolochko vendosi të martohet me të dashurën e tij plastike pasi kishte rënë në dashuri me të tete muaj më parë.

0 Pay Newsflash Sexdollwedding 02
0 Pay Newsflash Sexdollwedding 02

Jo vetëm kaq, por çifti i çuditshëm vendosi të bëjë edhe dasmë duke ftuar familjarët dhe miqtë. Çifti u fejua në dhjetor të vitit të kaluar – dhe Yuri shprehet se romanca e tyre me të vërtetë lulëzoi gjatë izolimit të pandemisë të vitit 2020.

0 Pay Newsflash Weddingdate 03
0 Pay Newsflash Weddingdate 03

Në Kazakistan dasma mund të quhet e ligjshme pasi të dy partnerët konsiderohen se janë mbi 18 vjeç. Bodybuilderi ka publikuar edhe foto të muajit të mjaltit ku shfaqet në plash me bukuroshen prej plastike.

0 Pay Newsflash Weddingdate 01
0 Pay Newsflash Weddingdate 01

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb