Nudo ashtu siç e ka bërë nëna. Naike Rivelli pozon plotësisht e zhveshur përpara pasqyrës dhe u dhuron ndjekësve të saj foto hot.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri


Ka qenë pikërisht mamaja e saj aktorja e njohur Ornela Muti që i ka realizuar këto foto vajzës së saj 45-vjeçare, që i uron fansave të saj një natë të qetë dhe të bukur.


Me flokët e lëshuar, shikim provokues dhe asgjë veshur, Naike në pozicion strategjik mbulon me nje flutur dhe yll pikat e saj më intime.


(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: