ITALI

Napoli ka marrë i vetëm kreu ne Serisë A. Të kaltërit e Spalletit udhëheqin të vetëm pas 4 javësh kampionat me 4 fitore.

Së fundmi Napoli fitoi në transfertën ndaj Udineses me rezultatin e thellë 4-0.

Në tabelën e golashënuesve kishte vend dhe për Amir Rrahmanin, mbrojtësin shqiptar që përfaqëson Kosovën.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb