Shumë media shkruajtën sot se Wanda Nara po flirton me një futbollist tjetër, duke lënë të kuptohet ndarjen me Icardin. Rreth këtyre thashethemeve ka reaguar vetë bukuroshja e njohur, me anë të një postimi në Twitter.

“Nuk mendoj se statusi im martesor është i rëndësishëm, jam pak më shumë se gruaja “Of”, kam të ardhura të mjaftueshme për të vendosur jetën time pa u varur nga askush.

Nëse zgjedh të jem me atë që dua të jem, është për dashurinë e Familjes sime. Kjo vlen shumë më tepër se çdo gjë” – Shkruajti ajo.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: