Kryeministri Rama ka reaguar permes nje mesazhi ngushellimi per ndarjen nga jeta te ish-kryeministrit Bashkim Fino. Ky i fundit nderroi jete nga Covid-19.

MESAZHI I RAMES

⚫️ E pabesueshme, po shumë fatkeqësisht e vërtetë, miku im, miku ynë i mirë Bashkim Fino nuk jeton më! Nuk kam fjalë.

Sot për familjen tonë të madhe është një ditë zie, aktivitetet tona elektorale do të ndalen në nderim e kujtim të vëllait tonë të dashur

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: