Mund të ndodh edhe kështu! Teksa sot po vijojnë të jepen masat e sigurisë për personat e arrestuar në kuadër të operacionit ‘Plumbi i artë’, policia ka bërë një ngatërresë.

Gazetarja Klodiana Lala raporton për BalkanWeb se policia ka ngatërruar një prej të arrestuarve, Ilirjan Feçin.

Mësohet se policia ka çuar në gjykatë dikë tjetër në vend të Feçit. Kujtojmë se Nuredin Dumanit iu komunikua në spital masa ‘arrest në burg’.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: