Arrestohet një shofer autobusi i linjës së Institutit në Tiranë pasi drejtonte urbanin nën efektin e alkoolit.

Drejtuesi i autobusit i identifikuar me iniciale N. K., 62 vjeç, rezultoi se drejtonte mjetin në gjendje të dehur, konkretisht testi i parë 0.342 mg/l, testi i dytë 0.549 mg/l.

62-vjeçari është arrestuar edhe në 2019 për drejtim të mjetit në gjendje të dehur.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb