Kris Jenner, nëna e vajzave te famshme Kardashian ka një formë të shkëlqyer. Ajo është fotografuar ditën e djeshme shumë në formë dhe me një veshje trendy.

Me një bluzë të ngushtë dhe pantallona lëkure Kris dukej e mrekullueshme.

Edhe pse është 62 vjeç me format trupore ajo i bën konkurrencë edhe vajzave të saj.
(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb