TIRANE

Orinda Huta së shpejti do të bëhet nënë për herë të parë. Moderatorja e njohur është në pritje të një vajze, që mund të vijë në jetë nga momenti në moment. Orinda është në muajin e nëntë të shtatzënisë, ndaj brenda pak ditësh mund të mbajë në krahë të voglën e saj.

Tashmë që pritja e ëmbël po shkon drejt fundit, Orinda ka filluar ta ndjejë akoma më shumë nepsin e shtatzënisë. Ditën e sotme ajo ka zbuluar se cilat ka qenë ushqimet që ka konsumuar gjatë kësaj kohe. Ajo ka publikuar në Instagram një video, në të cilën shihet duke rregulluar flokët e në të njëjtën kohe duke konsumuar fruta. Ajo ka treguar se molla jeshile ka qene “mikja e saj më e mirë.

“Kur je me vrap… Molla jeshile, fruti i 9 muajve. Se kisha ditur që e paskam dash kaq fort”, shkruan Orinda përkrah videos.e mirë” gjatë kësaj kohe.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb