Janë bërë katër vite pas publikimit të serialit të njohur, ‘La Casa de papel’. Sezoni i pestë pjesa e dytë do të publikohet nesër me 3 dhjetor.

Për gjithë fansat e flaktë të filmit, ky do të jetë fundi i një eksperiencë të jashtëzakonshme. La Casa de papel’, është seriali më i ndjekur i të gjitha kohërave në Netflix. Pesë episodet e para të sezonit të 5-të u publikuan me 3 shtator të këtij viti, dhe më 3 dhjetor do të publikohen 5 episodet e fundit.

  • foto galeri
  • foto galeri

Në sezonin e 5 në pjesën e dytë aktorët më shumë kanë luajtur me emocione dhe më me pak aksion.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb