PESHKOPI

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Dibër.

Gazetari Enver Doçi raporton për “Balkanweb” se ka ndërruar jetë një elektricist.

Mësohet se 60-vjeçari ka ndërruar jetë në kohën që ishte duke punuar.

Shtetasi që humbi jetën është me inicialet Y.Ll.

(d.xh/ balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb