Një ditë pas apelit të Ramës, Serbia ka lejuar hyrjen në territorin e saj kamionët me mallra nga Kosova.

Rama përshëndet gjesin e Serbisë duke përmendur dhe Presidentin Aleksandar Vuçiç duke u shprehur se ky është një gjest i mirë që së bashku të dalim të fituar nga kjo betejë.

STATUSI I EDI RAMËS

  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb