Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka përmes një postimi në Facebook kujton tërmetin shkatërrues të një viti më parë, nga i cili thotë se Shqipëria u ringrit më e fortë

STATUSI I PLOTE

U ringritëm edhe më të fortë se më parë.
I paharruar kujtimi i viktimave të 26 nëntorit 2019, tragjedisë që tronditi jo vetëm tokën, por akoma dhe më shumë zemrat e mijëra njerëzve në Shqipëri e përtej saj.
#SiNjëFamilje🇦🇱

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: