Një nga konkurrentet e Për’puthen, Fjori ka tërhequr vëmendjen e djemve duke bërë kërcime hot.

Së fundmi, Kryefjala.com ka bërë publike pamjet e Fjorit, ku duket gjysmë e zhveshur në një dhomë hoteli duke bërë twerk.

Ajo është kritikuar vazhdimisht nga djemtë në program për sjelljen e saj. Prej kohësh nuk fliste me familjen për shkak se nuk e pranonin rrugëtimin e Fjorit në programin e dashurisë.

  • foto galeri
  • foto galeri

E ëma i kërkonte që të dëgjonte këshillat pasi është larguar nga familja i kërkonte që të largohej nga programi për tu rikthyer në shtëpi.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: