Manchester United nuk ka bërë asnjë ofertë zyrtare për Leroy Sane. Kjo është ajo që thotë drejtori sportiv i Bayern Munichut, Hasan Salihamidzic.

Sipas asaj që raporton Manchester Evening News, gjithçka është në kuadrin e thashethemeve dhe për momentin nuk ka asgjë serioze.

Gjithsesi, merkato është e gjatë dhe e paparashikueshme. 26 vjeçari gjerman Sane e njeh mirë qyteti ne Manchesterit, pasi ka luajtur disa sezone me Cityn.

Sulmuesi luajti në ndeshjen e parë të kampionatit të Bundesligës disa ditë më parë, duke dhuruar një assist në fitoren e Bayernit në Frankfurt.

R5

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: