Dy nga mesfushorët e Paris Saint-Germain pritet të largohen këtë merkato nga kryeqyteti francez, pasi hapësirat në këtë repart janë shumë të pakta.

Bëhet fjalë për Lukas Mourën dhe Ben Arfanë, për të cilët PSG është duke pritur oferta. Lajmin vjen nga gazeta franceze “L’Eqipue”, por sipas saj, ata do të largohen vetëm nëse ofertat do të kënaqin drejtuesit e PSG-së. /PanoramaSport/

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: