Ashpërsimi i masave anti-Covid me zgjerimin e fashës së orës policore ka detyruar Federatën Shqiptare të Dutbollit të ndryshojë axhendën e ndeshjeve për javën e 19-të të Superligës. Qeveria e futbollit në vend ka publikuar kalenadarin e javës së 19-të, duke ndryshuar vetëm orarin.

6. Kalendari I Superliges Ndeshjet Kthehen Te Premten, Tirana Kukesi Sfida E Madhe
6. Kalendari I Superliges Ndeshjet Kthehen Te Premten, Tirana Kukesi Sfida E Madhe

SUPERLIGA / JAVA 19
E premte
Teuta (16:00) Skënderbeu
E shtunë
Tirana (14:00) Kukësi
Vllaznia (14:00) Apolonia
Bylis (14:00) Laçi
Kastrioti (14:00) Partizani

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: