TIRANE

Ish-modelja e “Icon Agency”, Oriola Marashi është një ndër femrat më të kometuara në rrjetet sociale. Oriola Marashi prej vitesh është bërë pjesë e markës së njohur botërore të veshjeve “Guess”.

Modelja shqiptare edhe së fundi ka punuar me brendin e famshëm në kampanjën e tyre të re. Disa fotografi që janë pjesë e këtij projekti të ri, Oriola i ak ndarë edhe me fansat e saj në llogarinë e Instagram-it.

Kujtojmë se Oriola Marashi është përfshirë në familjen e markës së famshme “Guess” prej pak vitesh. Ajo ka marrë pjesë në sfilatat më të rëndësishme të “Guess” dhe ajo ka zbuluar si ka arriti të nënshkruante një kontratë me të.

Si u bëre pjesë e familjes së ‘Guess’?”, e ka pyetur dikush gjatë një interviste virtuale.

“Shumë pyetje të tilla. Paul Marciano drejtuesi i ‘Guess’ më zbuloi mua në 18 mars 2019! Dhe atë ditë ishte ditëlindja ime. Unë kisha rezervuar të shkoja në Lugano 1 muaj më vonë dhe që atëherë kam punuar thuajse çdo muaj! Kur shkova tek Guess, nuk isha mirë emocionalisht she psikologjikisht dhe ata sërish më mbështetën dhe më ndihmuan të ecja përpara dhe të jem këtu ku jam tani duke bërë atë që dua për veten, për familjen time, për njerëzit që dua dhe më mbështesin!”, ka treguar Oriola.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb