Rihanna ka ndjekur gjithmonë modën dhe sigurisht që nuk zhgënjeu në Oscar 2023. Këngëtarja e famshme ka befasuar në tapetin e kuq me një paraqitje që ka bërë përshtypje.

Fustani kaf me mëngë të gjata Alaïa, ngjitur pas trupit dhe me të çara në pjesën e prapme, i nxirrte në hap këngëtares format dhe barkun rrumbullak.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Këngëtarja e kompletoi look-un e saj me buzët e kuqe të ndezura dhe bizhuteritë me vezullim nga Moussaieff.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb