Familja Mbretërore është përgatitur për një ‘sulm’ tjetër nga Princi Harry pasi ai është në prag të publikimit të librit të tij të parë.
Burimet brenda pallatit mbretëror besojnë se ai ai do të identifikojë në libër anëtarin e familjes për të cilin ai pretendon se ka bërë komente raciste në lidhje me ngjyrën e lëkurës së djalit të djalit Archie.

Harry Meghan Baby Archie T

Harry ka treguar se si e mori gruan Meghan dhe Archie në SHBA për të ndaluar “historia të përsëritet” – dhe bëri krahasime me mamanë e tij..
Ekzistojnë shqetësime se zhytja e tij në jetën e Dianës dhe divorci do t’i përshkruajë Princin Charles dhe Camilla si djemtë e këqij në librin e tij .

“Ai po studion jetën e nënës së tij kështu që do të flasë për martesën e prindërve të tij, ndarjen, çështjet. Kjo mund të jetë tepër e dëmshme për babanë e tij dhe Camilla. Charles do të jetë mbret dhe Camilla mbretëresha e tij. Gjëja e fundit që ata ose vendi kanë nevojë është një ngritje tjetër e zemërimit bazuar në ato që unë besoj se janë akuza të rreme”- tha eksperti mbretëror Penny Junor.
Në mars, Harry i tha Oprah Ëinfrey se ai kurrë nuk do ta zbulojë kurrë racistin e supozuar mbretëror.

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb