Nënkryetari i Partisë Demokratike Edi Paloka ka shpërndarë në rrjetet sociale një video, ku shieht Edi Rama duke dhënë premtime ndaj banorëve për banesat e reja ku ata do të strehohen.

Paloka shprehet se Edi Rama vetëm mashtron, kurse shton se tërmeti mund të jetë një fatkeqësi natyrore, por keq-qeverisja jo.

Postimi i Edi Palokës:

TËRMETI ËSHTË FATKEQËSI NATYRORE, POR

KEQQEVERISJA JO! 💰⚰💊

#RamaKaDeshtuar #MbroniDrejtesine #ShtetiNukEshteLoder #MjaftMashtrimeve #MjaftVjedhjeve #PROpopullit #PROdrejtesise #PROteDrejtes

(d.xh/ balkanweb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: