Gazetari i “BalkanWeb”, Fatmir Popja, sjell pamjet e para nga vendi ku ndodhi aksidenti tragjik, mbrëmjen e sotme, në autostradën Tiranë-Elbasan.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Siç mund ta shihni në foto, makina është shkatërruar e gjitha, pasi është përplasur nga kamioni. “BalkanWeb” raportoi pak më parë se pas përplasjes nga kamioni, makina ka shpërthyer në flakë, duke i marrë jetën në vend drejtuesit të saj.

Fotot tregojnë se ngjarja tragjike ka ndodhur brenda tunelit, ku shihet se është djegur thuajse i gjithë mjeti, ndërsa zona është rrethuar nga policia.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb