Seksi dhe provokuese Paola Caruso ka qenë gjithmonë, por që kur ka gjetur dashurinë në krahët e Dario Socci ajo është akoma më e nxehtë. Me një foto direkt nga sauna, me një pamje panoramike në sfond, showgirli italian shfaqet seksi dhe nudo duke i dhuruar ndjekësve të saj, momente shumë erotike. Paola dhe Dario kanë kaluar disa momente pasionante në një resort në Val di Sole dhe direkt prej andej zbavisin fansat me foto hot.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Paola ka pozuar plotësisht e zhveshur përpara aparatit të Soci, duke mbuluar gjoksin me duar dhe duke ngacmuar imagjinatën e fansave.

Janë të shumtë fansat në ekstazë përpara formave të Paolas, të cilët provokojnë me komente pikante. Por më entuziasti duket se është pikërisht Dario. ’Wow sa e bukur je’, shkruan ai në një koment për foton, që e shoqëron dhe me një zemër.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb