Sekretari i Përgjithshëm i Partisë së Lirisë Tedi Blushi ka uruar shtatë anëtarëve të rinj të Kryesisë së Partisë të Lirisë dhe u ka uruar atyre suksese në përmbushjen e detyrës.

Në një postim në Facebook, Blushi shtoi se ka ardhur koha për ndryshimin e madhe, referuar zgjedhjeve lokale të 14 majit.

Postimi:
Shumë urime dhe suksese shtatë anëtarëve të rinj të Kryesisë së Partisë të Lirisë për përmbushjen me përgjegjësi dhe integritet të lartë të kësaj detyre shumë të rëndësishme!
Së bashku asnjë sekondë për të humbur! Tani është koha për veprim për të realizuar sa më shpejt Ndryshimin e Madh!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: