SPANJE

Cristiano Ronaldo hapi dy ditë më parë më 7 qershor hotelin më të ri në Madrid që mban emrin e futbollistit të njohur. Pestana CR7 Gran Via Madrid ka 168 dhoma dhe ka kushtuar plot 13 milionë euro.

Ky është hoteli i parë i Ronaldos jashtë vendlindjes se tij, Portugalisë. CR7 Gran Via do të jetë hoteli i tretë i Ronaldos nën markën Pestana, pas atij në Lisbonë dhe Madeira.

Në veçanti, kati i nëntë CR7 është i hapur për publikun, i cili përfshin një bar sportiv, një piceri, një pishinë dhe një pamje të mrekullueshme 360 ° të kryeqytetit spanjoll i cili do të presë një pishinë.

Edhe partnerja e Ronados, Georgina ka publikuar disa foto nga hoteli i futbollistit.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb