Dj Dagz dhe Einxhel kanë kaluar një natë romantike në suitë, ku kanë shkëmbyer puthje dhe përqafime.

Dyshja ka qëndruar në vaskën me hidromasazh, ndërsa më pas ka ngrënë edhe një darkë.

Në një moment, Einxhelit i duket Dagz-i shumë i mire. Madje ajo shprehet shumë e lumtur që ajo nuk është aq e mirë sa ai.

Dagz-i në anën tjetër tha se do të ishte e tepruar nëse të dy do të ishin të mirë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb