Pas tërmetit që ra pak minuta më parë në Barrë të Kukësit, një tjetër lëkundje është nderë pak çaste më parë në Dibër.

Mësohet se epiqendra është regjistruar në Arre Malle, me një magnitudë 4.6 të shkallës Rihter.

Nderkohë, në Kukes në orën 13:38 u godit nga një tërmet me magnitudë 4.4 të shkallës rihter, që u shoqërua me një pasgoditje në Dibër në 13:52. Deri më tani nuk ka të dhëna për dëme që mund të jenë shkaktuar nga tërmeti.

D1b99e8a 0a99 4c3f 8d01 Db5e83b57a6b (1)
D1b99e8a 0a99 4c3f 8d01 Db5e83b57a6b (1)

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: