Lidhja e saj me Endri Çekiçin është tema me e diskutuar ditëve të fundit.

E kuptuat besoj që po flasim për Megi Pojanin. Bukuroshja e ekranit prej ditësh tashmë ka fluturuar drejt ishujve të Afrikës Lindore së bashku me futbollistin e Kombëtares.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Së fundmi, aktorja seksi ka ndarë disa foto me bikini nga pushimet e saj. Megi duket tejet provokuese teksa ka pozuar e shtrirë në rërë. Pojani ka lënë fotot të flasin vetë, duke mos vendosur asnjë përshkrim krahas fotove.

Nga ato çfarë mundëm të mësojmë për këtë dyshe, është fakti se dy të rinjtë kanë vetëm pak kohë që njihen dhe ky është udhëtimi i tyre i parë si çift. Megi dhe futbollisti kanë zgjedhur pikërisht destinacionin e largët për të festuar këtë raport të ri që kanë nisur.

Panorama Plus 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: