Recete nga znj Eneida

Përbërësit
3 patate
4-5 feta pançetë
50 gr gorgonxola
2 lugë krem djathi
100 gr djathë guda
Majdanoz
Kripë/ Piper të zi

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb