Një aksident rrugor ka ndodhur në orët e para të ditës së sotme në aksin kombëtar Librazhd-Elbasan, me pasojë plagosjen e një personi.

Mësohet se në aksident janë përfshirë dy mjete, njëri prej të cilëve gjatë përplasjes ka përfunduar jashtë rruge.

  • foto galeri
  • foto galeri

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit, rrethanat e të cilit paraprakisht nuk janë të qarta.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb