BalkanWeb zbardh aktkonstatimin e Policisë Bashkiake të Tiranës për godinën ku ndodhi përplasja për zyrat e FRD.

Policia Bashkiake konkludon se FRD ka zënë pronën e Bashkisë, godinën 3-katëshe dhe i kërkon lirimin vullnetar të saj.

Ajo paralajmëron se në të kundërt do të merret masë administrative bazuar kushteve ligjore.

  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb