Recete nga Znj Eneida
Përbërësit

2 petë piadinash
200 ml pana për ëmbëlsira
3 lugë gjalpë kikiriku
1 filxhan çaji fiq të thatë
100 gr çokollatë për ëmbëlsira
2-3 lugë qumësht

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: