Recete nga Znj Eneida
Përbërësit

Pite për piadina Schar
6 vezë
100 gr djathë mocarela
100 gr spinaq
Pak proshutë
Domate qershi
Kripë/piper i zi
Vaj ulliri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb