Gazetari Ervis Kuçi ka dhënë detaje të reja lidhur me ngjarjen e raportuar në Lushnje.

Bëhet me dije se e plagosur ka mbetur 60-vjeçarja Bajame Seneja, ndërsa ndodhet në spital ku edhe po merr ndihmë mjekësore.

“E plagosur në këmbë, ka mbetur 60-vjeçarja Bajame Seneja dhe ngjarja ka ndodhur në afërsi të varrezave të fshatit Ballagat të Lushnjes. Aktualisht e plagosura ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Janë ngritur edhe pikat e kontrollit në të gjitha akset hyrëse dhe dalëse dhe për identifikimin e automjetit më të cilin po lëviznin autorët. Janë marrë marrë edhe dëshmi”, raportoi gazetari.

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb