Deputetja e Partisë Socialiste Dallëndyshe Bici ditën e sotme së bashku me kryebashkiakun Erion Veliaj, me efektivët e Komandës Mbështetëse, vullnetarë të Bashkisë Tiranë dhe gjimnazistë të Tiranës ndërmorën një aksion për pastrimin e lumit të Tiranës në kuadër të Planit të Veprimit për pastrimin rrënjësor të Shqipërisë.

“Sot me efektivët e Komandës Mbështetëse, vullnetarë të Bashkisë Tiranë dhe gjimnazistë të Tiranës nisëm pastrimin e lumit të Tiranës, në kuadër të Planit të Veprimit për pastrimin rrënjësor të Shqipërisë”- shkruan ajo.

(BalkanWeeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb