Një incident është regjistruar teksa një çift në kinë ishte duke kryer marrëdhënie seksuale. Ata ishin duke bërë seks në ballkon, kur gruaja bie nga lartësia dhe përfundon në pjesën e sipërme të makinës. Kjo skenë është regjistruar nga një kamer sigurie dhe është bërë virale së fundmi.

Nga përplasja, gruaja ka marrë dëmtime në zonën e shpinës, ndërsa partneri është munduar ta qetësojë duke e përqafuar dhe puthur.

Një dëshmitar okular tha për mediat lokale: “Po shkoja në shtëpi kur ndodhi. Unë nuk e pashë të binte, por dëgjuam një zhurmë të madhe dhe ajo përfundoi mbi makinë”.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: