Autoritetet e Guarda di Finanza kanë zbuluar 20 kg kokainë gjatë një kontrolli të kryer në auotostradën e Foggia.

Mediat e huaja shkruajnë se patrulla e Fiamme Gialle ndaloi një automjet me targa gjermane shofer  i së cilës ishte një shqiptar.

Pas përfundimit të kontrollit autoritetet kanë sekuestruar drogën dhe arrestuan korrierin shqiptar.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: